2009'un Başından Beri Devam Ettiğimiz TA Orginal Theme v1.5 'i Geliştirerek v2.0 İle Karşınızdayız. Görselliği ve Kolay Kullanım Olanaklarını Titizlikle Gerçekleştirdik.

Yorumları Buradan Takip Edebilirsiniz.

Facebook Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hack l TurkishAjan Turkish Hacking&Security Forum

Unicef

Hack l TurkishAjan Turkish Hacking&Security Forum » TA Underground World's » Server ve Web Güvenliği ve Açıkları » Güncel DNS numaraları
Server ve Web Güvenliği ve Açıkları Server and Web Security and Uncovered / Host, Domain, Web Server, Dns Server Açıkları Hakkında Herşey... (Dökümanlar Tamamen Eğitim Amaçlıdır...)


Yeni Konu açCevapla
 
LinkBack Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 5,00 puandır. Stil
Alt 02 Temmuz 2009   #1 (permalink)
kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Genel Yönetici
  • Üyelik tarihi: 04 Temmuz 2008
  • Mesajlar: 4.583
  • Konular: 2526
  • Ettiği Teşekkür: 937
    428 Mesajında 530 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Güncel DNS numaraları

Güncel DNS numaraları

BELGIUM (BE) T 212.68.193.196
BERMUDA (BM) T 198.207.23.50
BULGARISTAN (BG) T 80.72.75.2
BULGARISTAN (BG) T 212.36.24.3
KANADA (CA) T 206.191.0.139
KANADA (CA) T 65.90.11.6
KANADA (CA) T 66.163.0.161
KANADA (CA) T 209.17.152.134
KANADA (CA) T 65.90.11.8
KANADA (CA) T 69.63.44.12
KANADA (CA) T 204.225.44.3
KANADA (CA) T 69.63.44.14
KANADA (CA) T 207.179.130.2
KANADA (CA) T 209.197.128.2
KANADA (CA) T 199.166.210.5
KANADA (CA) T 142.58.103.1
KANADA (CA) T 192.197.213.201
KANADA (CA) T 142.166.86.18
KANADA (CA) T 64.72.224.34
KANADA (CA) T 216.21.129.22
KANADA (CA) T 67.58.192.10
KANADA (CA) T 208.196.63.2
KANADA (CA) T 69.28.207.4
KANADA (CA) T 69.26.64.254
KANADA (CA) T 142.166.86.19
KANADA (CA) T 216.251.128.40
KANADA (CA) T 209.239.11.98
KANADA (CA) T 131.104.20.10
KANADA (CA) T 204.174.18.2
KANADA (CA) T 209.53.200.3
KANADA (CA) T 208.72.120.204
KANADA (CA) T 24.212.0.7
KANADA (CA) T 204.101.248.15
KANADA (CA) T 198.162.96.13
KANADA (CA) T 216.254.141.2
KANADA (CA) T 69.63.44.108
KANADA (CA) T 209.53.200.2
KANADA (CA) T 66.51.128.240
KANADA (CA) T 209.250.128.6
KANADA (CA) T 216.171.98.76
KANADA (CA) T 66.158.128.131
KANADA (CA) T 198.235.216.130
KANADA (CA) T 209.115.131.51
KANADA (CA) T 142.47.133.81
KANADA (CA) T 208.90.96.10
KANADA (CA) T 69.63.44.10
KANADA (CA) T 192.197.128.134
KANADA (CA) T 204.19.249.46
KANADA (CA) T 128.233.119.73
KANADA (CA) T 128.233.150.126
KANADA (CA) T 69.63.44.11
KANADA (CA) T 207.102.99.82
KANADA (CA) T 216.185.64.6
KANADA (CA) T 216.208.233.137
KANADA (CA) T 130.63.237.99
KANADA (CA) T 206.41.81.4
KANADA (CA) T 207.179.130.3
KANADA (CA) T 204.209.13.11
KANADA (CA) T 142.177.1.2
KANADA (CA) T 69.63.44.109
KANADA (CA) T 207.102.99.66
KANADA (CA) T 66.163.0.173
KANADA (CA) T 207.161.235.3
KANADA (CA) T 209.171.63.67
KANADA (CA) T 216.83.0.5
KANADA (CA) T 142.46.52.34
KANADA (CA) T 198.164.4.2
KANADA (CA) T 206.248.154.170
KANADA (CA) T 137.82.1.1
KANADA (CA) T 216.123.198.243
KANADA (CA) T 206.191.0.203
KANADA (CA) T 65.39.196.215
KANADA (CA) T 204.101.45.5
KANADA (CA) T 216.58.97.21
KANADA (CA) T 128.100.102.201
KANADA (CA) T 69.63.44.13
KANADA (CA) T 206.167.36.22
KANADA (CA) T 154.11.147.2
KANADA (CA) T 132.206.44.21
KANADA (CA) T 132.216.44.21
KANADA (CA) T 64.187.29.134
KANADA (CA) T 208.90.96.14
KANADA (CA) T 198.164.30.2
KANADA (CA) T 207.253.250.66
KOLOMBIYA (CO) T 200.91.235.238
KOSTARICA (CR) T 200.91.75.6
KIBRIS (CY) T 213.138.110.132
KIBRIS (CY) T 82.211.176.2
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 212.24.147.227
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 77.75.72.226
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 217.197.152.134
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 84.16.113.2
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 212.80.66.7
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 195.113.115.170
DANİMARKA (DK) T 195.184.44.34
DANİMARKA (DK) T 82.143.255.20
AVRUPA BİRLİĞİ (EU) T 195.38.29.2
FRANSA (FR) T 91.121.8.250
FRANSA (FR) T 80.118.192.100
FRANSA (FR) T 84.103.237.146
FRANSA (FR) T 217.175.160.11
FRANSA (FR) T 80.118.196.42
FRANSA (FR) T 80.118.192.111
FRANSA (FR) T 84.103.237.141
FRANSA (FR) T 62.23.16.234
FRANSA (FR) T 80.118.196.36
FRANSA (FR) T 194.246.101.57
FRANSA (FR) T 91.121.208.250
FRANSA (FR) T 80.118.196.40
FRANSA (FR) T 213.203.124.147
FRANSA (FR) T 194.133.14.66
FRANSA (FR) T 212.30.96.123
FRANSA (FR) T 84.103.237.143
GEORGIA (GE) T 83.229.88.30
ALMANYA (DE) T 195.50.140.69
ALMANYA (DE) T 195.50.140.13
ALMANYA (DE) T 195.50.140.135
ALMANYA (DE) T 212.114.152.1
ALMANYA (DE) T 194.196.235.135
ALMANYA (DE) T 213.191.92.82
ALMANYA (DE) T 195.27.150.42
ALMANYA (DE) T 217.172.165.130
ALMANYA (DE) T 129.206.100.126
ALMANYA (DE) T 62.128.175.15
ALMANYA (DE) T 134.155.50.51
ALMANYA (DE) T 87.238.112.38
ALMANYA (DE) T 194.113.59.64
ALMANYA (DE) T 192.109.176.10
ALMANYA (DE) T 128.135.11.87
ALMANYA (DE) T 62.141.58.13
ALMANYA (DE) T 212.117.68.10
ALMANYA (DE) T 145.253.2.134
ALMANYA (DE) T 194.25.0.60
ALMANYA (DE) T 195.94.88.254
ALMANYA (DE) T 195.94.90.10
ALMANYA (DE) T 194.64.31.25
ALMANYA (DE) T 194.196.235.5
ALMANYA (DE) T 62.217.54.69
ALMANYA (DE) T 195.50.140.71
ALMANYA (DE) T 62.141.52.224
ALMANYA (DE) T 81.169.172.219
ALMANYA (DE) T 62.159.31.20
ALMANYA (DE) T 213.191.74.12
ALMANYA (DE) T 213.191.74.12
ALMANYA (DE) T 212.82.225.7
ALMANYA (DE) T 195.50.140.15
ALMANYA (DE) T 212.114.153.1
ALMANYA (DE) T 195.50.140.11
ALMANYA (DE) T 195.50.140.70
ALMANYA (DE) T 195.27.150.44
GUATEMALA (GT) T 200.49.160.31
GUATEMALA (GT) T 200.30.144.4
GUATEMALA (GT) T 200.49.160.35
HONDURAS (HN) T 190.6.192.2
HONG KONG (HK) T 210.184.16.65
ENDONEZYA (ID) T 202.43.160.50
IRLANDA (IE) T 159.134.237.6
IRLANDA (IE) T 159.134.20.9
IRLANDA (IE) T 82.195.157.15
IRLANDA (IE) T 213.94.190.211
ISRAIL (IL) T 81.199.3.7
ISRAIL (IL) T 80.255.60.210
ISRAIL (IL) T 81.199.0.36
ITALYA (IT) T 213.140.2.49
ITALYA (IT) T 212.31.224.3
ITALYA (IT) T 85.38.28.77
ITALYA (IT) T 85.37.17.51
ITALYA (IT) T 85.38.28.93
ITALYA (IT) T 85.38.28.83
ITALYA (IT) T 213.92.5.191
ITALYA (IT) T 85.38.28.93
ITALYA (IT) T 80.247.64.80
ITALYA (IT) T 212.31.224.3
ITALYA (IT) T 85.38.28.80
ITALYA (IT) T 85.38.28.70
ITALYA (IT) T 85.37.17.15
ITALYA (IT) T 85.38.28.74
ITALYA (IT) T 85.38.28.98
ITALYA (IT) T 85.37.17.16
ITALYA (IT) T 85.37.17.55
ITALYA (IT) T 85.38.28.97
ITALYA (IT) T 85.37.17.17
JAPON (JP) T 203.92.214.133
LÜKSEMBURG (LU) T 212.56.224.21
MEKSİKA (MX) T 200.95.144.3
MEKSİKA (MX) T 200.79.231.6
MEKSİKA (MX) T 200.57.64.86
MEKSİKA (MX) T 207.17.190.7
MEKSİKA (MX) T 207.17.190.5
HOLLANDA (NL) T 84.243.238.4
HOLLANDA (NL) T 81.171.102.14
HOLLANDA (NL) T 195.18.114.5
HOLLANDA (NL) T 212.0.224.51
HOLLANDA (NL) T 213.73.255.57
HOLLANDA (NL) T 217.170.32.66
HOLLANDA (NL) T 84.244.130.12
HOLLANDA (NL) T 146.188.96.6
HOLLANDA (NL) T 84.244.130.11
HOLLANDA (NL) T 213.132.189.252
HOLLANDA (NL) T 213.133.33.2
HOLLANDA (NL) T 212.53.4.5
HOLLANDA (NL) T 87.213.36.245
HOLLANDA (NL) T 195.99.66.220
NORVEÇ (NO) T 212.17.131.3
UMMAN (OM) T 82.178.32.234
POLONYA (PL) T 217.173.198.2
PORTEKİZ (PT) T 194.82.144.200
PORTEKİZ (PT) T 62.48.131.10
PORTORIKO (PR) T 63.245.32.11
PORTORIKO (PR) T 206.248.79.244
PORTORIKO (PR) T 206.248.79.244
SUUDI ARABISTAN (SA) T 212.62.98.10
SUUDI ARABISTAN (SA) T 212.102.0.10
SUUDI ARABISTAN (SA) T 140.174.9.100
SLOVAKYA (SK) T 212.89.225.139
SLOVAKYA (SK) T 195.146.140.69
GÜNEY AFRİKA (ZA) T 209.212.120.5
GÜNEY AFRİKA (ZA) T 209.212.120.5
İSPANYA (ES) T 217.172.64.2
İSPANYA (ES) T 80.58.4.102
İSVEÇ (SE) T 62.95.59.35
İSVEÇ (SE) T 194.30.169.189
İSVEÇ (SE) T 193.12.150.2
İSVEÇ (SE) T 212.247.152.6
İSVEÇ (SE) T 83.140.172.121
İSVEÇ (SE) T 212.247.156.70
İSVEÇ (SE) T 130.243.86.27
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.120
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.126
İSVİÇRE (CH) T 80.254.77.39
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.125
İSVİÇRE (CH) T 80.254.79.157
TAYVAN (TW) T 211.78.130.10
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.118
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.115
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.9
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 91.143.64.59
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 87.236.128.56
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 212.158.192.2
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 194.72.0.114
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.163
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 194.72.0.98
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.162
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 193.200.98.45
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 87.236.128.56
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 193.200.145.10
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.162
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.164
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.169
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.170
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.167
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.165
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 217.14.128.50
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.166
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 89.107.16.2
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 83.170.64.19
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 195.40.0.250
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.171
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 158.43.240.4
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 213.52.170.68
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 195.40.1.19
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.35
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 158.143.40.47
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 213.52.170.69
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.204
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.172.176.80
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.194.129.30
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.34
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.244.177.177
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 88.214.193.51
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.6.40.178
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 84.40.23.64
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.112.88.90
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 81.17.66.13
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 194.238.48.3
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.244.176.176
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.33
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.10.162.8
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 195.166.13.4
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 194.74.65.69
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 83.146.21.6
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.159.13.150
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 82.146.130.130
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 82.146.130.2
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.159.11.150
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.158.248.5
AMERIKA (US) T 64.31.133.194
AMERIKA (US) T 24.239.198.30
AMERIKA (US) T 141.116.37.110
AMERIKA (US) T 70.86.61.72
AMERIKA (US) T 152.1.1.22
AMERIKA (US) T 155.67.2.55
AMERIKA (US) T 70.85.0.83
AMERIKA (US) T 24.239.198.30
AMERIKA (US) T 70.86.61.70
AMERIKA (US) T 66.203.66.203
AMERIKA (US) T 147.55.96.32
AMERIKA (US) T 68.28.250.11
AMERIKA (US) T 70.86.22.43
AMERIKA (US) T 64.31.134.70
AMERIKA (US) T 206.82.16.3
AMERIKA (US) T 206.231.8.2
AMERIKA (US) T 216.143.135.12
AMERIKA (US) T 64.69.98.35
AMERIKA (US) T 207.68.169.103

adreslerin çoğunu denedim ve çalışıyorlar. aralarından gözümden kaçan çalışmayan numaraları pm ile bana bildirmenizi rica ediyorum.


(DNS numaraları alıntıdır)
Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
kadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Kullanıcı(lar) Bu Yararlı Mesaj için kadir Nickname'li TurkishAjan Kullanıcısına Teşekkür Ediyor:
Phera (04 Ağustos 2011)
Alt 03 Ağustos 2011   #2 (permalink)
ata1can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Teğmen
  • Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
  • Mesajlar: 2
  • Konular: 0
  • Ettiği Teşekkür: 0
    0 Mesajında 0 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Cevap: Güncel DNS numaraları

Cevap: Güncel DNS numaraları

mrb,
ben internete başka ulkede giriyor gibi gözülkmek istiyorum,bunun için dns numasrını değişmem yeterli mi?
yoksa bu işlemi nasıl yaprım .mesela bulgaristan yada almanya..dan internete giriyor gibi gözükmek istiyorum
yardım için şimdiden tşk ler ..
Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
ata1can isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03 Ağustos 2011   #3 (permalink)
kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Genel Yönetici
  • Üyelik tarihi: 04 Temmuz 2008
  • Mesajlar: 4.583
  • Konular: 2526
  • Ettiği Teşekkür: 937
    428 Mesajında 530 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Cevap: Güncel DNS numaraları

Cevap: Güncel DNS numaraları

Alıntı:
ata1can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb,
ben internete başka ulkede giriyor gibi gözülkmek istiyorum,bunun için dns numasrını değişmem yeterli mi?
yoksa bu işlemi nasıl yaprım .mesela bulgaristan yada almanya..dan internete giriyor gibi gözükmek istiyorum
yardım için şimdiden tşk ler ..

Doğrudur dns numaranı değiştirmen yeterlidir.



DNS Adresi Değiştirmek için aşağıdaki ayarları kendi sisteminize göre uygulayabilirsiniz.

Windows için :


Bilgisayarım Çift Tıkla Aç –> Ağ Bağlantılarım –> Ağ Bağlantılarımı Görüntüle –> Kullandığınız Yerel Ağ Bağlantısı üzerine sağ tıklayıp –> Menü içinden Özellikleri Seçin

Açılan özellikler penceresinde –> Internet Iletişim Kuralları (TCP/IP) Tıkla aç –> Açılan pencerede –> “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan” bölümü işaretli değilse işaretleyip kullanmak istediğiniz DNS IP adreslerini bu bölüme yazabilirsiniz.

Unix ve Linux için :

/etc/resolv.conf dosyası herhangi bir editor (ee,nano,emacs,vi ..) ile açılır ve aşağıdaki şekilde DNS IP adresleri eklenir

nameserver 195.175.39.39
nameserver 195.175.42.14
nameserver 141.211.125.17


Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
__________________
-------------------------------------------------------------
Hack Crack Serial Warez Hacking and Security Forum
¤ۣۜ..¤ www.TurkishAjan.com ¤ۣۜ..¤
Hacking and Security Forum
-------------------------------------------------------------
¤ۣۜ..¤ www.TurkishAjan.com ¤ۣۜ..¤

-------------------------------------------------------------
[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olmak İçn Tıklayınız]



kadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03 Ağustos 2011   #4 (permalink)
kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Genel Yönetici
  • Üyelik tarihi: 04 Temmuz 2008
  • Mesajlar: 4.583
  • Konular: 2526
  • Ettiği Teşekkür: 937
    428 Mesajında 530 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Cevap: Güncel DNS numaraları

Cevap: Güncel DNS numaraları

Buradanda Resimli Olarak Yapabilirsin


DNS Değişerek Yasak Sitelere Giriş (Resimli)
Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
__________________
-------------------------------------------------------------
Hack Crack Serial Warez Hacking and Security Forum
¤ۣۜ..¤ www.TurkishAjan.com ¤ۣۜ..¤
Hacking and Security Forum
-------------------------------------------------------------
¤ۣۜ..¤ www.TurkishAjan.com ¤ۣۜ..¤

-------------------------------------------------------------
[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olmak İçn Tıklayınız]



kadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Ağustos 2011   #5 (permalink)
Phera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Albay
  • Üyelik tarihi: 01 Ağustos 2011
  • Mesajlar: 808
  • Konular: 722
  • Ettiği Teşekkür: 8
    7 Mesajında 7 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Cevap: Güncel DNS numaraları

Cevap: Güncel DNS numaraları

bilgilendirme için teşekürler.
Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
__________________
Akılca en mükemmeliniz, Allah'tan en çok korkanınızdır.
(Hz.Muhammed (S.a.v)


[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olmak İçn Tıklayınız]
_________

[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olmak İçn Tıklayınız]

Uluna da bozkurtlarım, uluna.
Uluna da ince aylar doluna.
Gafil durup güvenirsen soluna,
Başın üzre sefil baykuş öttü bil!
Öz yurdunu iki pula sattı bil.




Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür.


[Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olmak İçn Tıklayınız]
Phera isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04 Ağustos 2011   #6 (permalink)
ata1can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  • Teğmen
  • Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
  • Mesajlar: 2
  • Konular: 0
  • Ettiği Teşekkür: 0
    0 Mesajında 0 Kez Teşekkür Aldı
Standart

Cevap: Güncel DNS numaraları

Cevap: Güncel DNS numaraları

yardım için şimdiden tşk ederim...fakat DNS numarası dan başka IP adreside mi _? değişmem gerekli m? ıp değişmeden de olur mu,? eğer değişceksem.. onu nereden nasıl temin edecem..
tşlkler..
Bu konu yada mesaj "www.turkishajan.com" sitesine aittir.
ata1can isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu açCevapla

Etiketler
dns , güncel , numaraları

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:



Saat: 21:28.

Powered By vBulletin Version 3.x.x
Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tüm Telif Hakları TurkishAjan'a Aittir © 2008 - 2011
TurkishAjan.Com/Net/Org l Turk Hack ve Güvenlik Forumları



Sitemiz; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. 5651 sayılı yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz, "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri abuse[at]turkishajan[dot]com mail adresinden yada İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler.


5, 6, 9, 12, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 216, 151, 19, 328, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 141, 28, 29, 30, 176, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 197, 193, 192, 189, 198, 48, 49, 191, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 190, 59, 60, 61, 62, 63, 199, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 211, 85, 86, 97, 98, 179, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 194, 195, 196, 188, 120, 121, 122, 271, 136, 142, 140, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 200, 201, 214, 215, 219, 235, 236, 270, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 234, 242, 240, 269, 272, 233, 268, 247, 237, 248, 238, 239, 241, 243, 244, 245, 246, 251, 249, 250, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 321, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 273, 275, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 292, 317, 319, 318, 316, 310, 311, 312, 313, 314, 320, 324, 323, 326, 327,